TPR s.r.o.

Firma vznikla v roce 1997 a zaměřila se na výrobu nábytku. V současné době vyrábíme a zařizujeme kompletní vybavení interiérů bytů a budov, dále dodáváme nábytkové komponenty pro podporu obchodu a prodeje. Velký důraz klademe na kvalitu zpracování; tu se nám daří naplňovat díky modernímu strojovému vybavení a kvalitnímu týmu zaměstnanců.

Komerční interiéry

Vyrábíme a dodáváme kompletní vybavení restaurací, kaváren, barů, klubů, jídelen. Ve spolupráci s architekty nabízíme řešení, která vyhovují materiálově, dispozičně i stylově požadavkům klientů.

Restaurace / Vybavení hotelů / Kanceláře, zasedací místnosti / Vybavení obchodů / Recepce / Autosalony / Showroomy / Sportovní centra / Výroba atypických dílů
TPR

Bytový interiér

Vize naší společnosti je používat při práci na bytových interiérech různá materiálová řešení. Nejlepší kvalita je vždy zaručena díky našim opakovaným investicím do renovace a používání nejmodernějších technologií.

Dveře / Kuchyně / Obývací pokoje / koupelnový nábytek / Ložnice / Vestavné skříně / Stoly a stolky / Čalouněný nábytek / Schody / Předsíně / Obklady stěn