Naše firma vznikla už v roce 1997 v Dolním Újezdě. Začínali jsme výrobou
především masivních oken a
schodů, a to vše ve dvou lidech. Od té doby firma prošla mnoha změnami. Podívejte se na náš příběh, jak
se firma vyvíjela během posledních 20 let, co působíme na trhu.

Náš příběh

1997

Začátek firmy se začal psát v roce 1997, kdy Pavel Rejman založil podnik Truhlářství Pavel Rejman. Výroba začala na masivních oknech a schodech. Postupně přibývaly zakázky a výroba se rozšířila i o nábytek do domácností.

2002

V roce 2002 proběhl první nákup větších technologií, který posunul podnik zase o něco dále. Prvním strojem byla velkoformátová pila a olepovačka. To nám umožnilo zvýšit výrobu atypického nábytku, po kterém byla čím dál větší poptávka.

2006

Další větší zlom přišel v roce 2006, kdy jsme začali vyrábět i obchodní nábytek. Objem výroby se začal rapidně zvětšovat, a to vyžadovalo i nové zaměstnance. V roce 2006 jsme měli už 10 lidí ve výrobě a 2 na technickou přípravu, přistavěli jsme také kancelář.

2010

Od roku 2006 se objem výroby každoročně zvyšoval a stávající prostory už nebyly dostatečné. V roce 2010 jsme za pomocí dotací koupili staré budovy s pozemky v Areálu Českých radiokomunikací.  Budovy se kompletně zrekonstruovaly a vznikly výrobní a skladovací haly o rozloze přes 1600m2.

2011

 

Rekonstrukce se dokončila v roce 2011 a v srpnu toho roku jsme se přestěhovali.

2012

V roce 2012 jsme implementovali nový výrobní řídící systém IMOS, který nám pomohl nejen se zvýšením objemu výroby, ale hlavně zefektivnění výrobních procesů. Následně jsme koupili nový stroj, 5-ti osé obráběcí centrum HOLZHER

2014

Opět jsme zmodernizovali výrobu nákupem nových technologií, vakuový lis a vrtací automat CNC Weeke.

2015

V dalším roce se nám podařilo za pomocí dotace nakoupit novou olepovačku hran Homag a rozšířit výrobu o lakovací a vypalovací kabinu.

2016

V roce 2016 jsme začali s rozšířením výrobních prostor, přistavěli jsme novou halu na kompletaci a balení a rozšířili strojovnu. Celý tým TPR se už skládá z 35 lidí.

2018

V roce 2018 jsme díky velkému projektu Calvin Klein rozjeli výrobu i v Litomyšli, kde vyrábíme nábytek se speciální betonovou povrchovou úpravou.  Přikoupili jsme novou budovu v areálu, která se bude rekonstruovat a vzniknou nové prostory pro kanceláře.

2021

Další kolo modernizace TPR: Centrální odsávání s rekuperací vzduchu + likvidace odpadů drcením od fa. Coima

V médiích jsme uváděni jako dobrým příkladem technologického řešení.

Velký důraz klademe na kvalitu zpracování

Tu se nám daří naplňopvat díky modernímu strojovému vybavení a kvalitnímu týmu zaměstnanců.

Každá zakázka je pro nás důležitá a první kroky její realizace jsou konzultace se zákazníkem, zaměření, vypracování dokumentace pro cenovou nabídku a následné zpracovnání výrobní dokumentace.

Stále častěji vyhledáváme spolupráci s architekty, kteří přinášejí zákazníkům inovativní a neotřelá řešení. Pokud zákazník souhlasí s naší nabídkou, následuje samotná výroba a montáž.

Vyrábíme nábytek z nejlepších materiálů

LAMINODESKY/ DÝHA (PŘÍRODNÍ ALPI DÝHY) / MASIV KOMBINOVANÝ S DÝHOU / LAKOVANÉ DMF DESKY (RAL, NCS) / VYSOKÉ POLYESTEROVÉ LESKY / PRACOVNÍ DESKY TECHNISTONE, CORIAN, STARON / NÁBYTKOVÉ SKLO, ZRCADLA, KALENÁ SKLA / ČALOUNĚNÝ NÁBYTEK / A DALŠÍ

Neváhejte nás kontaktovat