Sport v regionu vzkvétá za podpory TPR

Sport v regionu vzkvétá za podpory TPR 1920 1080 TPR nábytek

Sport v regionu vzkvétá za podpory TPR, přečtěte si aktuální článek z našeho blogu.

Stoleté výročí si zaslouží oslavu. Nejinak tomu bylo v Dolním Újezdě, kde své jubileum oslavili místní fotbalisté. Kulaté výročí si nenechali ujít, hráči, fanoušci a sportovní příznivci včetně zástupců obce a TJ Sokol Dolní Újezd, který sportovní činnost obce provozuje. Akce se zúčastnil i Pavel a Ivana Rejmanovi, kteří mají k obci vřelý vztah a společně s firmou TPR s.r.o. podporují sportovní aktivity nejen v místním klubu, ale v celém regionu.

„Máme s manželkou tři děti, které aktivně sportují. Sám jsem na fotbalovém hřišti vyrůstal a můj syn aktivně hraje v Dolním Újezdě fotbal,“ popisuje svůj vztah ke sportu. Vášeň ke sportu se odráží i ve filosofii firmy, která finančně podporuje kluby a jednotlivce nejen v obci, odkud manželé Rejmanovi pocházejí. Podpoře firmy, která je špičkou v oboru návrhu a výroby komerčních a bytových interiérů, se těší mladí fotbalisté, hokejisté i motocykloví závodníci. Logo firmy je možné spatřit i mezi partnery golfového charitativního turnaje.
„Není jednoduché v současné době najít jednotlivce a firmy, kteří jsou schopni podpořit chod klubu a především rozvoj mládeže. O to více si spolupráce se společností TPR s.r.o, která patří k hlavním podporovatelům hokejového klubu, vážíme“ dodal ke spolupráci Jakub Bažant, místopředseda hokejového oddílu HC Litomyšl.

Vidět tolik nadšených mladých sportovců byl v Dolním Újezdě opravdový zážitek. „Věříme, že si všichni oslavu sportu v první zářijový víkend užili a jsme moc rádi, že jsme mohli u nás v obci přivítat hvězdné hosty v čele Petrem Švancarou, kteří potěšili začínající fotbalisty a fanoušky tohoto překrásného sportu,“ dodal jednatel TPR s.r.o. Pavel Rejman.

Back to top