Příběh Dominos Pizza v Čechách začíná

Příběh Dominos Pizza v Čechách začíná 2560 1707 TPR nábytek

Příběh Dominos Pizza v Čechách začíná

Představte si pohodlné křeslo, příjemnou atmosféru a vonící čerstvou pizzu. Díky TPR už tato myšlenka není pouze sen. Naše nejnovější realizace interiéru pro značku Dominos Pizza v Praze přináší návštěvníkům restaurace nejen kvalitní pizzu, ale také jedinečný prostor pro relaxaci a společenské setkání.

„Doposud jsme měli tu čest spolupracovat s různými klienty, od luxusních hotelů po přední restaurace na trhu. Nicméně, práce na novém interiéru v oblasti fast food pizzerie pro nás byla novou výzvou,“ popisuje nový produkt v portfoliu obchodní ředitel TPR s.r.o. Jan Dudycha.

Dominos Pizza, jedna z nejznámějších fast food značek na světě, je synonymem kvalitního jídla a pohodové atmosféry. Nyní mají zákazníci možnost pochutnat si na produktech této značky také v nově vzniklé pizzerii v centru Prahy.  Své provozovny má v 5 701 městech po celém světě (2 900 mezinárodních a 2 800 v Americe). Jejich rozsáhlá síť se neustále rozrůstá a nabízí milionům lidí po celém světě možnost vychutnat si skvělou pizzu a nezapomenutelné chvíle s přáteli a rodinou.

„Při práci na interiéru pro místní pobočku Dominos Pizza jsme se zaměřili na to, aby prostor odrážel značku a atmosféru,  kterou zákazníci očekávají,“ zmiňuje jednatel TPR s.r.o. Pavel Rejman.

Kombinace moderního designu s pohodlným a funkčním nábytkem vytváří prostředí, ve kterém se každý cítí jako doma. Svěží barvy a přívětivá atmosféra přilákají nejen milovníky dobrého jídla, ale i ty, kteří hledají místo pro relaxaci a odpočinek v průběhu stravovacího procesu.

„Spolupráce se značkou Dominos Pizza je pro nás inspirativním zážitkem a připomněla nám, že interiér má zásadní vliv na celkový dojem a zážitek z návštěvy. Jsme hrdí na to, že jsme mohli přispět k vytvoření prostředí, ve kterém se zákazníci cítí jako doma a rádi se sem budou vracet,“ dodává Dudycha.

Pokud se chystáte navštívit novou pobočku Dominos Pizza v Praze, nezapomeňte se zastavit a ocenit nejen skvělou chuť pizzy, ale i prostředí, které vytvořil tým TPR. Jsme si jisti, že váš zážitek bude ještě výjimečnější!

Back to top