Kariéra

Zajímá vás práce v prosperujícím firmě, pohodovém a týmovém prostředí? Potom jste v TPR s.r.o. na správné adrese.

JSME JEDEN TÝM!

Jsme firma, která je postavena na silných základech, máme historii a také velké plány do budoucna. Momentálně hledáme nové členy/členky týmu na následující pozice.

Slide MONIKA „Baví mě spolupráce s týmem lidí, kteří dokáží vždy najít řešení a podporují se navzájem. Je to pro mě nejen pracovní výzva, ale také radost z týmové spolupráce.“ VEDOUCÍ NÁKUPNÍHO ODDĚLENÍ Slide HONZA „Práce v TPR mi otevřela oči v mnoha ohledech. Můj příběh, kdy jsem v roce 2013 nastoupil jako montážník a dnes šéfuji celému obchodu je důkazem toho, že nic není nemožné a že to, kam se dostanu, závisí pouze na mé vlastní touze a úsilí.“ OBCHODNÍ ŘEDITEL Slide TOMÁŠ „Od roku 2015, kdy jsem nastoupil, mě baví učit se novým věcem. Postupem času jsem se si osvojil práci na většině technologií v TPR a proto od roku 2021 zastávám pozici vedoucího strojní části výroby.“ MISTR STROJNÍ DÍLNY Slide VÁCLAV „Moje práce mi umožňuje kombinovat zkušenosti z truhlářské a montážní práce s vědomostmi z obsluhy CNC strojů. V konstrukčním týmu navrhujeme unikátní řešení výrobků a každý den společně sdílíme inovativní nápady.“ KONSTRUKTÉR Slide LUBOMÍR „Můj kariérní příběh, který se v TPR začal psát již v roce 1999, je příběhem neustálého růstu, učení se a adaptace na změny. Jsem hrdý na cestu od truhlářského učně až k projektovému manažerovi.“ PROJEKTOVÝ MANAŽER Slide MARTIN „Hned po ukončení vzdělání jsem nastoupil na pozici truhláře. Dnes se starám o obsluhu CNC stroje a učím se ovládat další zařízení. Moje kariéra je inspirující cestou neustálého učení se a osobního růstu, což mě opravdu naplňuje.“ OBSLUHA CNC STROJE

příspěvek na penzijní připojištění

příspěvek na penzijní připojištění

přátelský a týmový kolektiv

přátelský a týmový kolektiv

příspěvek na stravování 89Kč / výběr ze tří jídel

příspěvek na stravování 89Kč / výběr ze tří jídel

firemní akce a večírky pro zaměstnance

firemní akce a večírky pro zaměstnance

Napište nám

Preferujeme zaměstnance, kteří jsou iniciativní, aktivně se seznamují s novými trendy, nebojí se přijít s nápady na zlepšení a dokáží je zrealizovat. Jsme firma, která je postavena na silných základech, máme historii a také velké plány do budoucna.

Vytváříme prostředí, kde se lidé cítí dobře.

Back to top