Naše služby

Nabízíme širokou škálu služeb od designu, návrhu interiéru přes vypracování výkresové dokumentace, výrobu, expedici a montáž v místě dodání.

01

kvalita zpracování

Vyrábíme nábytek z nejlepších materiálů a velmi pečlivě dbáme na kvalitu zpracování jednotlivých produktů.

02

moderní vybavení

Neustále se snažíme investovat do inovací technologického vybavení ve výrobě a lidských zdrojů.

03

týmová práce

Zakládáme si na práci v příjemném pracovním prostředí s dobrým týmovým duchem a společnou vizí.

Design

Spolupracujeme hned s několika vybranými designéry a architektonickými kancelářemi, které pro vás navrhnou vysněný interiér, design komerčních prostor, reklamní stojan či další požadovaný produkt. V případě již existujícího projektu jsme schopni připravit cenovou kalkulaci výroby konkrétního zadání klienta.

Plníme sny zákazníků.

Výkresová dokumentace

Kompletní průběh každého projektu je klientům k dispozici projektový manažer, který zakázku do detailů rozpracuje počínaje výkresovou dokumentací, přípravou výroby a následné montáže. V průběhu každého kroku je samozřejmostí konzultace s klientem konkrétního provedení, detailů, změn a sledování zakázky.

Tam, kde jiní končí, my začínáme.

Výroba

Díky modernímu strojovému vybavení dokážeme realizovat i ty nejsložitější výrobní požadavky ve vysoké kvalitě a jakémkoliv materiálovém provedení. Od roku 2017 nabízíme také výrobu nábytku se speciální betonovou úpravou povrchu, která je v poslední době velmi vyhledávána designéry a architekty.

Zvyšujeme komfort bydlení domova.

Expedice a montáž

Náš kvalitní tým montážníků je schopen zajistit nejen dopravu do místa určení, ale také komplexní montáž veškerých námi dodávaných produktů přímo u zákazníka po celé České Republice i Evropě.

Děláme svět krásnější.

Moderní materiály

Při realizaci výroby používáme ty nejlepší materiály a díky moderním technologiím umíme zpracovat nejnáročnější výrobní postupy. Nejčastěji pracujeme s laminodeskami, dáhou, masivem, laminovanými MDF deskami, polyesterovými deskami, technistone, corianem, staronem, nábytkovým, zrcadlovým a kalným sklem, čalouněným nábytkem a dalšími materiály.

Mrkněte na námi realizované projekty.

Back to top