Naše služby

Svým zákazníkům nabízíme širokou škálu služeb, na počátku realizace je prvním krokem design, návrh interiéru, poté odsouhlasený návrh naceníme a v případě odsouhlasení nabídky začneme s přípravou výkresové dokumentace a poté s výrobou.

Design

Spolupracujeme s několika vybranými designéry a architektonickými kancelářemi, které pro Vás navrhnou vysněný interiér, design komerčních prostor, reklamní stojany a mnoho dalšího.

V případě, že již máte svůj návrh, svého designéra či architekta, stačí předložit na schůzce návrhy a my Vám požadovaný nábytek naceníme.

Kontaktujte nás

Výkresová dokumentace

Pokud se rozhodnete pro realizaci s námi, bude Vám po celou dobu k dispozici jeden s našich projektových manažerů, který bude Vaši zakázku do detailu zkreslovat a připravovat do výroby. Než se vše pustí do výroby, můžete s ním konzultovat provedení, detaily, změny a poté i sledovat průběh zakázky.

 

Výroba

Po odsouhlasení a zkreslení všech požadavků začneme s výrobou. Díky modernímu vybavení dokážeme zajistit i tu nejsložitější výrobu ve vysoké kvalitě a v jakémkoliv materiálovém provedení – nejčastěji dýha, lak, lamino, dibond, HPL, masiv, překližka, včetně kombinací s kovem, sklem, kamenem, plastem a osvětlením.

Od roku 2017 nabízíme také výrobu nábytku se speciální betonovou povrchovou úpravou, která je teď čím dál častěji vyhledávána designery a architekty.

Montáž, expedice

Díky kvalitnímu týmu montážníků jsme schopni nabídnout montáž jak po celé České republice, tak i po Evropě. 

CERTIFIKÁT FSC®  (FSC-C136345) 

Snažíme se také dbát na životní prostředí a od roku 2017 jsme držiteli certifikátu FSC, díky kterému jsme schopni vyrobit a dodat nábytek z materiálu, který pochází z šetrně obhospodařovaných lesů.